Braliśmy udział w 25. międzynarodowej wystawie ,,Zieleń to Życie”. Nie wystawiliśmy własnego stoiska, ale z miłą chęcią uczestniczyliśmy w konferencjach, obejrzeliśmy wystawy i prezentacje roślin. Mogliśmy też podyskutować o trendach i nowościach dotyczących ogrodów.

O wydarzeniu

23. edycję międzynarodowych targów ,,Zieleń to Życie” odwiedziło prawie 16 000 gości, z czego 6 317 stanowili profesjonaliści. Tegoroczne expo pełne było różnorodnych wydarzeń. Na wystawach, a także podczas pokazów, spotkań i seminariów ukazano wiele nowych trendów ogrodniczych, ciekawych rozwiązań i nowatorskich pomysłów. Zostały również przedstawione w dziedzinie architektury zieleni te nisze, które warto by zasiedlić lub rozwinąć. Przede wszystkim jednak targi umożliwiły przeprowadzenie tysięcy spotkań i rozmów ludzi profesjonalnie zajmujących się ogrodami oraz ich klientów – pasjonatów i właścicieli ogrodów, którzy corocznie tłumnie odwiedzają wystawę.

Obudź emocje!

Tegoroczne hasło wystawy realizowano każdego dnia, i to na wielu płaszczyznach. Zorganizowano komplet różnorodnych wydarzeń, które sprzyjały ciekawemu i emocjonującemu spędzaniu czasu – od rywalizacji w konkursowych, poprzez ciekawe seminaria, pokazy i spotkania z wyjątkowymi gośćmi, aż do rozmów i dyskusji między wystawcami, a odwiedzającymi ich klientami. Wrażenie robiły również same widoki – wyjątkowo interesujące stoiska oraz ekspozycje pełne nowych pomysłów i inspirujących rozwiązań.

Z przyjemnością uczestniczyliśmy we wszystkich dniach tegorocznej edycji targów Zieleń to Życie i polecamy odwiedzenie kolejnych wystaw każdemu pasjonatowi ogrodów. Na pewno nie będziecie się nudzić. Wszystkie informacje dotyczące targów, jak również tematykę konkursów, hasło wystawy i pełny program wydarzenia znajdziecie na stronie Organizatora: zielentozycie.pl