O firmie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z architekturą krajobrazu oraz aranżacją zieleni. Głównymi atutami naszej firmy jest pomysłowość oraz solidność wykonywanych prac. Stawiamy na jakość oraz krótki czas realizacji, dlatego do budowy ogrodów używamy specjalistycznego sprzętu. Chcemy zapewnić Państwu dobry odpoczynek w Waszych przydomowych terenach zieleni, a prace związane z założeniem ogrodu przeprowadzić możliwie szybko i jak najmniej uciążliwie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg usług związanych z każdym etapem powstawania ogrodu oraz jego późniejszej pielęgnacji. 

Nasze atuty:

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu, zakładaniu oraz pielęgnacji terenów zielonych.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie chcąc jak najlepiej spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów.
Prace nad każdym ogrodem przeprowadzamy dokładnie na każdym etapie jego powstawania – zarówno podczas projektowania, jak i późniejszych prac wykonawczych oraz pielęgnacyjnych.

Czym się zajmujemy ?

Projektowanie

Projektowanie stanowi najważniejszy etap tworzenia pięknego ogrodu, ponieważ to właśnie od projektu zależy końcowy efekt wszystkich późniejszych prac.

Szczegóły oferty

Zakładanie

Ważne jest, by podczas zakładania ogrodu wszystkie prace przebiegły dokładnie i zgodnie z projektem – u nas nad pracownikami zawsze czuwa architekt.

Szczegóły oferty

Pielęgnacja

Aby ogród mógł być zawsze piękny i zadbany, trzeba go regularnie i odpowiednio pielęgnować – dlatego oferujemy Państwu nasze usługi pielęgnacyjne.

Usługi pielęgnacyjne

Marzena Belniak

mgr. inż. Architekt Krajobrazu  /  właścicielka firmy Piękny Ogród

Jest absolwentką SGGW AR w Warszawie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Zawsze na pierwszym miejscu stawia oczekiwania klienta, chętnie doradza i pomaga w doborze odpowiednich roślin oraz rozwiązań technicznych. Podczas pracy nad projektami lubi łączyć obie swoje pasje – architekturę i sztukę – dzięki czemu ogrody, które tworzy, są praktyczne w użytkowaniu, dokładnie wykonane i pięknie wyglądają.

Firmę Piękny Ogród cechuje rzetelność oraz profesjonalizm w zakresie świadczenia usług ogrodniczych.
Mam nadzieję, że dalsza współpraca z w/w firmą będzie przebiegała tak, jak do tej chwili.
Iwona
Możemy polecić współpracę z firmą Piękny Ogród przede wszystkim ze względu na szybkość i dokładność wykonania powierzonych im zadań, a także za rzetelną i fachową wiedzę ogrodniczą, którą chętnie się z nami dzielili.
Marek
Przedstawiciele firmy Piękny Ogród wykazali się dużym doświadczeniem zawodowym i dobrą organizacją pracy.
Ich elastyczność, kreatywne podejście do zadań oraz zaangażowanie daleko wykraczają poza ramy standardowej współpracy, dlatego miło mi zarekomendować firmę Piękny Ogród jako solidnego partnera.
Krzysztof
Jesteśmy zadowoleni z pracy wykonanej przez firmę Piękny Ogród. Założyli oni teren zielony wraz z systemem nawadniającym wokół naszej restauracji. Prace przebiegły w sposób niewzbudzający naszych zastrzeżeń – szybko i profesjonalnie, a efekt tych prac jest bardzo estetyczny i miły dla oka. Polecamy współpracę z firmą Piękny Ogród.
Jacek, McDonald's Polska
Piękne aranżacje ogrodu, bardzo przyjemne dla oka 🙂 Gratulacje.
Ewa
Korzystam z usług Pięknego Ogrodu od dłuższego czasu i gorąco polecam oferowane przez tę firmę sezonowe usługi pielęgnacyjne.
Mój ogród wygląda pięknie niezależnie od pory roku, dziękuję Pani Marzeno!
Małgorzata